Ваш кошик порожній

Обладнання для СТО, шиномонтажу, автомийки

 
Компанія ТОВ "АМТ ПЛЮС" пропонує обладнання для автосервісу, шиномонтажу, автомийок в Києві, Дніпропетровську, Донецьку, Харкові, Львові та Одесі. Також у нас Ви знайдете широкий асортимент професійного інструменту, шиноремонтних матеріалів для шиномонтажу, витратних матеріалів для автомийок і багато іншого. Наші менеджери, маючи багаторічний досвід роботи в сфері автосервісу, допоможуть зробити Вам правильний вибір, сформувавши вигідну цінову пропозицію.

АКЦІЙНІ ТОВАРИ

Всі акційні товари

НОВИНИ

Всі новини
Автомобільна програма / Шиноремонтні матеріали

Автомобільна програма / Шиноремонтні матеріали

15.09.2017

Дублююча гума SV-GUM з двостороннім захисною плівкою

Два нових артикула цього товару 517 3524 і 517 3510 в лінійці цього продукту доступні для замовлення в рулонах на 2 і 5 кг. Технічні характеристики продукту залишилися без змін. В даному випадку гума довше залишається свіжою і чистою під час робочого процесу завдяки захисній плівці з обох сторін гуми. Потрібно всього лише відрізати потрібну кількість гуми, а залишився в рулоні продукт буде зберігати свіжість і максимальну адгезію гуми
Після продажу залишків артикули 517 3509 (2 кг рулон) і 517 3523 (5 кг рулон) дублюючої гуми SV-GUM в старій версії з односторонньою плівкою будуть зняті з виробництва.

Шнурова гума MTR-RCF

На додаток до  існуючих продуктів, була розроблена нова суміш без розчинників для шнурової гуми MTR-RCF, яка доповнює лінійку продуктів без розчинників RCF. Ця шнурова гума призначена для заповнення ушкоджень без використання клею, гарантуючи прекрасну адгезію до гуми шини. Заповнення пошкоджень на протекторі можна виконувати, комбінуючи різні види шнурової гуми, наприклад MTR-EXT і MTR-RCF або MTR-CR, для забезпечення рівномірного зносу всієї шини, а не тільки місця ремонту. При відновленні шин, шнурової гумою MTR-RCF можна відразу заповнювати будь-які пошкодження на каркасі перед накладенням нової протекторної стрічки.

Переваги монтажних паст REMAXX

В результаті випробувань в лабораторії & laquo; alfa DEVELOPMENT & raquo; були виявлені важливі переваги монтажних паст REMA TIP TOP порівняно з іншими найбільш конкурентними пастами. Багато монтажних паст мають в складі інгредієнти, через які гума фізично розбухає, що негативно позначається на міцності і стійкості бортової зони. У монтажних пастах REMA TIP TOP таких інгредієнтів немає. Різні монтажні пасти були нанесені на ідентичні зразки гуми, які спостерігалися протягом 14 днів. Продукція конкурентів викликала розбухання гуми до 47,11% на цих зразках. Відповідно до прийнятої класифікації продукція, що викликає розбухання гуми понад 10%, відноситься до класу & laquo; З & raquo; і не відповідає стандартам. При цьому навіть монтажна паста POWERMOUNT викликала розбухання гуми всього лише в 0,8%, і була віднесена до класу & laquo; А & raquo; з повною відповідністю стандартам, як і решта продукції REMA TIP TOP лінійки REMAXX.

 

Вид тіста Образи конкурентів REMAXX POWERMOUNT
Зміна в обсязі, % + 47,1; + 0,8;
Твердість по ШоруА -16; -2.

 

 

Клас Розбухання, %
A = відповідність стандарту 0–5;
В = неповна відповідність 5–10;
С = невідповідність > 10.

Новинка: пластир M-RCF 444+ запущений в серійне виробництво

Успішні тести на ремонтах великогабаритних шин, а так само при їх відновленні, довели, що невеликі ремонти можна ремонтувати за допомогою системи без розчинників RCF. Шини відновлювалися гарячим способом і вулканізованої в прес-формах. Завдяки успішним тестів, а так само великому попиту на пластирі M-RCF більшого розміру, прийнято рішення про виготовлення пластиру M-RCF 444+ під артикулом 512 3450. Розмір пластиру збігається з розміром пластиру RAD 144 - 335 x 130 мм з чотирма шарами текстильного корду , в упаковці 10 шт. Цей пластир поміщається в нагрівальний ящик RCF. Шаблон для цього пластиру можна замовити під артикулом 513 1141. На даний момент це найбільший за розміром пластир системи RCF, так як для пластирів ще більшого розміру необхідно удосконалити технологію попереднього нагрівання і установки підігрітого пластиру.

 

Фото звіт про проведені семінари по ремонту легкових і вантажних шин.

Фото звіт про проведені семінари по ремонту легкових і вантажних шин.

15.09.2017

Шановні колеги і друзі! В період з 04.09 по 09.09 наша компанія спільно з німецьким партнером Рема Тіп Топ проводила навчальні семінари по ремонту легкових і вантажних шин.

«SIA-Автотехсервіс» 2017 - фотозвіт з виставки!

«SIA-Автотехсервіс» 2017 - фотозвіт з виставки!

07.06.2017

З 31 травня по 3 червня 2017 року відбулася Міжнародна спеціалізована виставка «SIA-Автотехсервіс» 2017 для ринку автосервісу і післяпродажного обслуговування автомобілів!

Фотозвіт з семінару TEXA!

Фотозвіт з семінару TEXA!

01.03.2017

Компанія "АМТ ПЛЮС", з радістю надає Вам фотозвіт з семінарів TEXA, які проходили в період з 20.02.2017 - 24.02.2017 р.

ОСТАННІ ВІДЕО ОГЛЯДИ

Всі відеоогляди

Антидождь

Очищення скла

Шиномонтажний верстат AQUILA AS 944 LL

Шиномонтажні станки

Шиномонтажний станок для ВА TB120

Шиномонтажні станки

Захисна поліроль Joly Liquido

Догляд за кузовом

Комплектація СТО під ключ від компанії АМТ.

 
Спектр пропонованого автосервісного обладнання, дозволяє нам повністю укомплектувати як невелике СТО, так і велику сервісну станцію з обслуговування легкового або вантажного транспорту. Наші менеджери допоможуть укомплектувати Ваш сервіс до найдрібніших деталей, підібравши необхідне обладнання та інструмент. 
 
Будь-який вид діяльності, будь то автосервіс, або шиномонтаж, або автомийка, вимагає сервісного обслуговування. Крім гарантії на обладнання, ми пропонуємо гарантійне і післягарантійне обслуговування в нашому сервісному центрі.