Ваш кошик порожній

Обладнання для СТО, шиномонтажу, автомийки

 
Компанія ТОВ "ТМАВТО" пропонує обладнання для автосервісу, шиномонтажу, автомийок в Києві, Дніпрі, Харкові, Львові та Одесі. Також у нас Ви знайдете широкий асортимент професійного інструменту, шиноремонтних матеріалів для шиномонтажу, витратних матеріалів для автомийок і багато іншого. Наші менеджери, маючи багаторічний досвід роботи в сфері автосервісу, допоможуть зробити Вам правильний вибір, сформувавши вигідну цінову пропозицію.

АКЦІЙНІ ТОВАРИ

Всі акційні товари

НОВИНИ

Всі новини
TEXA RCCS

TEXA RCCS

14.02.2019

TEXA RCCS 

Повне, модульне і мультімарочне рішення для всіх систем ADAS 

ТЕХА

ТЕХА

07.02.2019

Відео-демонстрація від ТЕХА: модель трактора New Holland T6 2018 го року випуску вже в покритті ПЗ IDC5 OFF HIGHWAY версії 18.2.0 для приладів AXONE Nemo і TXTs.

Графік роботи по суботах

Графік роботи по суботах

21.12.2018

Вийшла нова версія 18 IDC5 OHW

Вийшла нова версія 18 IDC5 OHW

20.11.2018

У додатку список систем, які були додані в цю нову версію.

Комплектація СТО під ключ від компанії ТМАВТО.

 
Спектр пропонованого автосервісного обладнання, дозволяє нам повністю укомплектувати як невелике СТО, так і велику сервісну станцію з обслуговування легкового або вантажного транспорту. Наші менеджери допоможуть укомплектувати Ваш сервіс до найдрібніших деталей, підібравши необхідне обладнання та інструмент. 
 
Будь-який вид діяльності, будь то автосервіс, або шиномонтаж, або автомийка, вимагає сервісного обслуговування. Крім гарантії на обладнання, ми пропонуємо гарантійне і післягарантійне обслуговування в нашому сервісному центрі.