Ваш кошик порожній

Обладнання для СТО, шиномонтажу, автомийки

 
Компанія ТОВ "ТМАВТО" пропонує обладнання для автосервісу, шиномонтажу, автомийок в Києві, Дніпрі, Харкові, Львові та Одесі. Також у нас Ви знайдете широкий асортимент професійного інструменту, шиноремонтних матеріалів для шиномонтажу, витратних матеріалів для автомийок і багато іншого. Наші менеджери, маючи багаторічний досвід роботи в сфері автосервісу, допоможуть зробити Вам правильний вибір, сформувавши вигідну цінову пропозицію.

АКЦІЙНІ ТОВАРИ

Всі акційні товари

НОВИНИ

Всі новини
Оновлення програмного забезпечення MARINE 13.0.0

Оновлення програмного забезпечення MARINE 13.0.0

08.06.2018

Оновлення програмного забезпечення MARINE 13.0.0

 

Відео TEXA

Відео TEXA

03.06.2018

Офіційний YouTube-канал ТЕХА: http://www.youtube.com/TEXAcom

«SIA-Автотехсервіс» 2018 - фотозвіт з виставки!

«SIA-Автотехсервіс» 2018 - фотозвіт з виставки!

30.05.2018

З 23 по 26 травня 2018 року відбулася 26-а Міжнародна спеціалізована виставка для ринку автосервісу і післяпродажного обслуговування автомобілів SIA-АвтоТехСервіс`2018!

TEXA ADAS

13.04.2018

Рішення ADAS
Калібрування відеокамер і радарів для передових систем допомоги водієві.

Комплектація СТО під ключ від компанії ТМАВТО.

 
Спектр пропонованого автосервісного обладнання, дозволяє нам повністю укомплектувати як невелике СТО, так і велику сервісну станцію з обслуговування легкового або вантажного транспорту. Наші менеджери допоможуть укомплектувати Ваш сервіс до найдрібніших деталей, підібравши необхідне обладнання та інструмент. 
 
Будь-який вид діяльності, будь то автосервіс, або шиномонтаж, або автомийка, вимагає сервісного обслуговування. Крім гарантії на обладнання, ми пропонуємо гарантійне і післягарантійне обслуговування в нашому сервісному центрі.