Ваш кошик порожній

Мірильна система Upperbody Laser

Доставка Детальніше

  • БЕЗКОШТОВНО в межах Києва, Дніпра, Харкова, Львова, Одеси;
  • самовивіз зі складу (контакти);
  • кур'єрські служби: Нова Пошта/Інтайм/Автолюкс.

Оплата Детальніше

  • готівкою;
  • по безготівковому розрахунку;
  • Visa/MasterCard.
Поділитися:
Рейтинг: Голосів: 0

Короткий опис JNE AB Мірильна система Upperbody Laser

Контроль геометрії верхніх точок, контроль геометрії кузова - система Upperbody Laser.

Характеристики JNE AB Мірильна система Upperbody Laser

Виробник JNE AB

Опис JNE AB Мірильна система Upperbody Laser

Якщо для контролю геометрії нижніх точок кузова, існує безліч вимірювальних систем, то для верхніх точок такого великого вибору донині немає. 
 
Система Upperbody Laser якраз і дозволяє компенсувати цю прогалину. 
 
Контроль геометрії верхніх точок будується на принципі порівнянь лівої і правої сторін автомобіля за допомогою лазерних вказівок. Після установки і відкаліброванної лазерної системи, Ви отримаєте два лазерних променя, які суворо паралельні поздовжній осі автомобіля і знаходяться від неї на рівних відстанях. Це дає можливість визначити симетрію автомобіля в необмеженій кількості точок.

 

Контроль геометрії кузова - це повна відповідність контрольних точок кузова, які визначені його виробником. Всі правильні параметри контрольних точок, повинні бути занесені в тех.паспорт автомобіля. Це зроблено для того, щоб у разі пошкодження геометрії кузова його можна було привести до первісного вигляду. Контроль геометрії кузова здійснюється таким чином: користуючись звичайною лінійкою, притулити її до кузова і наводячи на неї лазерну указку, можна вимірювати відстань від кузова до утвореної лазером площині і, відповідно, отримувати дані про ступінь деформації. Лазерна система Upperbody Laser встановлюється на неушкоджену частину кузова, наприклад: на дах, під днище, на край багажника, в салон під стелю або на підлогу.

Останні надходження