Ваш кошик порожній

Тренінг в компанії Rema Tip Top AG, м.Мюнхен!

Компанія "ТМАВТО" регулярно відправляє своїх співробітників на тренінг в компанію Rema Tip Top AG, (м.Мюнхен) і готова надати таку чудову можливість і Вам! 
 
Кваліфікована тренерська команда Rema Tip Top рада представити Вам тренінги, які допоможуть поліпшити якість надаваних Вами послуг, збільшити ефективність і привабливість Вашого бізнесу! 
 
Тренінги в навчальному центрі Rema Tip Top в м.Мюнхен включають в себе 2 програми навчання: 
  • Ремонт ЛА/ВА коліс (ремонт камер, легкових шин (боковина, протектор) і вантажних шин (боковина, протектор) одноетапною і двоетапної системою, а також ремонт за допомогою Minicombi. Також, всі види тимчасового ремонту, ремонту с/г коліс (в тому числі діагональних) і косметичний ремонт гуми; 
  • Ремонт ВГШ (великогабаритних шин): ремонт боковини, протектора і плеча, с/г шина (в т.ч. діагональна), косметичний ремонт і всі види тимчасового ремонту.
 
Умови по навчанню в компанії Rema Tip Top AG, м.Мюнхен (інформація актуальна на 2018 рік!):
 
Кількість учасників у групах по ремонту ЛА/ГА коліс складає: мін. 6, макс. 8 осіб, а в групах по ремонту КГШ - хв. 4, макс. 6 чоловік.
 
Обов'язкові витрати по поїздці:
1. Медична страховка для виїзду за кордон;
3. Переліт/автобус до Мюнхена і назад;
4. Навчання - 200 євро;
5. Проживання: 30 євро/доба.
 
Сніданок з Пн. по Пт. включений у вартість проживання, обід за рахунок приймаючої сторони, а також одна вечеря в ресторані за рахунок компанії Rema Tip Top. Німецька сторона також надає безкоштовно проїзний на всі види муніципального транспорту Мюнхена строком на 5 днів!
 
По закінченню навчання, учасник отримує сертифікат про проходження тижневого тренінгу в навчальному центрі Rema Tip Top!
 
Для прийняття участі у тренінгу, необхідно відправити відскановані копії першої сторінки закордоних біометричних паспортів учасників навчання на e-mail: irina.korsun@tiptop.com.ua, щоб отримати запрошення на тренінг.
 
Участь підтверджується тільки після надання скан копії першої сторінки закордонного паспорту та внесення застави, у розмірі 200 євро (вартість самого навчання)!
 
У разі відмові від тренінгу, сума застави НЕ повертається!
 

Навчання буде проходити в період (2018 рік):

  • 25 - 29 червня - тренінг по ремонту ЛА / ГА (легкових / вантажних) шин;
  • тренінг по ремонту КГШ (великогабаритних шин) - дати поки не підтверджені, здійснюється набір бажаючих;

Для отримання більш детальної інформації та по всім запитанням звертатися за телефоном (044) 451-87-13, або писати на e-mail: irina.korsun@tiptop.com.ua, Ірина Корсун, менеджер відділу ЗЕД, ТОВ "ТМАВТО".

<- Попередня новина

Оновлення програмного забезпечення CAR 59!

Наступна новина ->

Оновлення програмного забезпечення IDC4E CAR 58!